Basha thërret krerët e degëve, demokratët mobilizim për aksionin opozitar

Premte, 11 May 2018 18:38

Kryetari i PD, Lulzim Basha do të zhvillojë sot një takim me kryetarët e degëve në rrethe.  Në këtë takim do diskutohet ne lidhje me aksionin opozitar për mobilizimin e demokratëve në ç’do cep të Shqipërisë.

Takimi vjen gjithashtu pak ditë pas miratimit të statutit të partisë në Kuvendin Kombëtar ku pritet të shpërndahen udhëzimet për zgjedhjet në Partinë Demokratike.

Vijon...

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Aktualitet

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave. Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga...

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Sport

190 mijë paund në javë, njihuni me futbollistin adoleshent më të paguar në botë

Jadon Sanço është një nga objektivat kryesorë të Mançestër Junajtid për merkaton e janarit. “Djajtë e kuq” janë gati t’i paguajnë 100 milionë paund skuadrës së Borusia Dortmundit për talentin...

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

Kulturë

Divat italiane në Tiranë, 14 filma në një kinema verore

E njihni Sophia Loren në “Mambo italiane”? I mbani mend debutimet e saj të para? Po magjinë e filmave bardh e zi, kur kinemaja italiane në vitet ’50 joshte edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!