Berisha publikon videon: Qytetarët i ‘sulen’ ministrit në Vlorë!

Premte, 11 May 2018 21:30

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video nga takimi që Ministri i Energjetikës dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri ka pasur në Vlorë.

Në turin e ashtuquajtur ‘’llogaridhënies”, qytetarët e Orikumit i kanë kërkuar llogari Gjiknurit për premtimet e pambajtuara të qeverisë.

“Hajduteve me pushtet nuk do kush t'u shohe surratin! Ja çfare i bejne qytetaret e Orikumit ne ndegjese famozit Damjan Gjiknurit dhe Dritzi Lelit. Nderim per qytetaret e Orikumit per qendrimin e tyre te guximshem e dinjitoz! Sb”, -shkruan Berisha, duke publikuar videon e takimit.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Sport

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Revista franceze "France Football" ka zbuluar 30 lojtarët finalistë që do të garojnë për çmimin më të rëndësishëm individual "Topi i Artë" për vitin 2019. Befasia vjen nga fituesi në...

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Aktualitet

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Gazetari i emisionit satiriko-investigativ ‘Le Iene’, Taulant Kopliku i cili ishte në kampin Al-Hol në Siri ku edhe u publikua historia e Alvin Berishës, tha se vendi atje ishte një...

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Ekonomi

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Përfundimi i sezonit turistik dhe pagesat për dividentin nga kompanitë e mëdha, pas uljes së kësaj takse në 8%, kanë dhënë efektet e pritshme në tregun e këmbimit. Këta dy faktorë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!