"A quhet familje mafioze kjo?"

Hënë, 14 May 2018 17:03

Pas publikimit të përgjimeve të vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj ka ardhur edhe reagimi nga deputeti i PD-së, Edi Paloka.
Me anë të një postimi, demokrati ka shkruar pyetjen "A quhet familje mafioze kjo", ndërsa ka shtuar edhe videon e publikuar të bisedës së vëllait të Xhafaj dhe bashkëpunëtorit të tij.
POSTIMI I PALOKËS:
A quhet familje mafioze kjo...? Fatmir Xhafaj ; hetues i diktatures, minister drejtesie, kryetar i komisionit te ligjeve, kryetar i komisionit te reformes ne drejtesi sot minister i brendshem...

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Politikë

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që vari veten

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se vendimi i dhënë nga Gjykata për ish-ministrin Saimir Tahiri nuk ishte surprizë...

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Bota Shqiptare

Kurti për gazetën sllovene: Kufiri i Kosovës me Shqipërinë është kufiri i Jugosllavisë, jo shqiptar

Javës tjetër një fushatë parazgjedhore fillon para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë që mbahen më 6 tetor. Udhëheqësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shpjegoi shkurtimisht se si e imagjinon...

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Sport

Ksabi Alonso kërcënon Zidanin, Murinjo i bën “dalje” Realit

Fillimi shumë i dobët i sezonit nga ana e Real Madridit ka vendosur në pikëpyetje të madhe të ardhmen e Zinedin Zidan, që u afrua vetëm pak muaj më parë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!