Në Tiranë u mbajt një mbledhje me temë “Çlirimi i ekonomisë, platforma kundër korrupsionit dhe oligarkisë”. Gjatë fjalës së tij…
Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka bërë një ekspoze të abuzimeve flagrante me fondet publike nga ana e qeverisë socialiste…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka nisur prezantimin e platformës kundër korrupsionit dhe oligarkisë për çlirimin e ekonomisë nga qeveria…
PD prezanton sot masat antimafia për çlirimin e ekonomisë nga korrupsioni dhe oligarkia. Alternativa e PD ka për qëllim sekuestrimin…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video në faqen e tij në Facebook ku tregohen qartë gënjeshtrat e kryebashkiakut të…
Nga Sali Berisha Narkopolicia mban te fshehte arrestimin e siçilisteve! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb Z. BERISHA Mbreme kane…
“Rilindja”, përfaqësuesit e saj në Parlament dhe qeveri jo vetëm që në 6 vjet e kanë harruar Kamzën, duke mos…
Ajo që po ndodh në Prokurorinë e Përgjithshme nuk është asgjë më shumë sesa fundi qesharak, i një paralajmërimi që…
Pas zhvillimeve të fundit në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku ndaj 10 prokurorëve me urdhër të Prokurores së Përgjithshme…
Kreu i PD, Lulzim Basha do të prezantojë nesër alternativën e PD për ndryshimet në ligjin Antimafia, që sipas PD…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot mesazhet e disa oficerëve të policisë në të cilat janë denoncuar komunikimet telefonike mes…
Një 20-vjeçar nga qyteti i Peshkopisë ka shkuar për një puçër në spital dhe është operuar nga apendasiti pa u…

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!