Rita Ora “kapet mat” me këngëtarin 3 vite më të vogël

Tuesday, 14 May 2019 15:14

Ata kanë qenë miq të ngushtë, kanë ndarë skenën dhe bashkëpunuan në një këngë së bashku. Është fjala për dy këngëtarët e famshëm, Rita Ora dhe Liam Payne, të cilët mbrëmjen e djeshme janë fotografuar duke darkuar në një restorant në Londër.

Rita

 

28-vjeçarja dukej tejet elegante dhe në super formë me fustanin e saj që i ekspozonte shpinën dhe këmbët. Ndërkohë 25-vjeçari nuk mbetej pas me këmishën e tij me lule dhe një look mjaft casual.

liam

Kujtojmë se Rita dhe Liam kanë kohë që njihen bashkë që kur sollën hitin e filmit “50 Shades of Grey”, “For You”, që ngjalli shumë thashetheme se mund të kishte një lidhje romantike mes tyre.

rita1

Në atë kohë madje thuhej se partnerja e Liam, Cheryl Cole ishte xheloze për Ritën, veçanërisht pas një performance ku dyshja u puth në skenë.

rita2liam1rita3liam2

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Sport

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Partizani dhe Kukësi do të pëballen midis tyre në finalen e Superkupës së Shqipërisë ditën e sotme, në stadiumin “Elbasan Arena”. Të dyja ekipet, vijnë me trajnerë të rinj nga...

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Aktualitet

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Një shtetas nga Kosova vrau me thikë kuzhine ish-gruan e tij dhe partnerin e saj. Krimi makabër ndodhi ditën e sotme në qytetin e Saurleandit. Viktimat humbën jetën si pasojë e...

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Politikë

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Shkodra vazhdon të jetë në qendër të situatës politike në vend. Pas dorëheqje së Valdrin Pjetrit si kandidat për kryebashkiak, sepse është i arrestuar, dënuar dhe dëbuar nga Italia, Edi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!