Vertikale nudo/ Vajza e Ornella Mutit “shfrenon” rrjetin me pozat

Saturday, 18 May 2019 18:26

Disa foto të Naike Rivelli, vajzës së aktores Ornella Muti, po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

Rivelli është një praktikuese e rregullt e yogës nudo dhe këtë nuk ka nguruar që ta ndajë me ndjekësit e saj.

Image result for Naike Rivelli,

Këto foto janë quajtur si të ekzagjeruara nga ana e ndjekësve që nuk janë të paktë në numër por ajo i ka shpjeguar si manifestime artistike.

Image result for Naike Rivelli,

Rivelli asnjëherë nuk e ka parë si problem ekspozimin nudo të trupit të saj dhe shpesh publikon foto që ndezin diskutime.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Aktualitet

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo nga pronari i një lokali, Mihal Kokëdhima. Pamjet nuk kanë nevojë për koment. Dje, Policia e Sarandës i ka...

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Sport

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Rinovimi i Edin Xhekos me Romën ishte një goditje për Interin, pasi komplikon shumë planet e zikaltërve në merkato. Interi shpresonte shumë që të mbërrinte te boshnjaku duke futur në...

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Aktualitet

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Pas të nxehtit afrikan, moti në Europë do pësojë disa ndryshime të mëdha. sipas metereologut të Accuweather, Tyler Roys, shtatori do të sjellë reshje shiu në Ballkan. Sistemet e motit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!