Modelja shqiptare zbulon trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit

Diel, 07 July 2019 09:55

Oriola Marashi cilësohet si një nga modelet më seksi në Shqipëri.

Shpesh herë ajo e ka treguar se nuk di të ndalet dhe këtë gjë e ka bërë sërish.

Ish-anëtarja e OTR po vazhdon të “tronditë” rrjetin me fotot e saj, që me ngrohjen e motit janë bërë më të nxehta.

Jemi mësuar tashmë që Marashi publikon gjithnjë foto dhe video mjaft sensuale ku provokon gjithnjë ndjekësit.

Por duket se fotoja e fundit nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Ajo ka zbuluar trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit.

Ajo së fundmi ishte pjesë e sfilatës për markën e njohur ‘Gucci’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Aktualitet

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar OSHEE bën të ditur se në disa zona  të Tiranës sot dhe nesër, në datat 22 dhe 23 korrik, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike...

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Aktualitet

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar OSHEE bën të ditur se në disa zona  të Tiranës sot dhe nesër, në datat 22 dhe 23 korrik, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike...

Censura në Neorealizmin Italian dhe Hollivud

Kulturë

Censura në Neorealizmin Italian dhe Hollivud

Nga Abaz T. Hoxha* Cikli: Mbi censurën në kinematografi - Pjesa II. (Vijon nga dje) Neorealizmi italian Këta regjisorë i xhiruan filmat e tyre drejtpërdrejt në natyrë, në rrugët e qyteteve, me xhirime më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!