Kiara Tito tregon ngjyrën çokolladë që e ka marrë nga pushimet

E mërkurë, 14 August 2019 21:16

Kiara Tito e ka bërë nxehtë.

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Me këtë imazh ajo e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve të shumtë pasi duket tejet tërheqëse në bikini të bardha.

Nga pushimet ajo ka marrë ngjyrë çokolladë andaj kjo e bën të duket akoma më tërheqëse.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Majmunët “pushtojnë” Japoninë

Aktualitet

Majmunët “pushtojnë” Japoninë

Një ushtri e armatosur është formuar në një fshat japonez për të ndaluar ‘pushtimin’ e zonës nga majmunët dhe vjedhjen e të mbjellave. Më shumë se 30 vullnetarë në komunitetin malor...

Operacion policor në Tetovë, sekuestrohen mbi 20 kg drogë

Bota Shqiptare

Operacion policor në Tetovë, sekuestrohen mbi 20 kg drogë

Policia sot rreth orës 17:00 ka filluar një operacion anti-drogë në Tetovë. Sipas informacioneve të para janë sekuestruar rreth 22 kg drogë. Operacioni është zhvilluar në bulevardin kryesor të qytetit...

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Aktualitet

Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave. Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!