Geti befason Marinën, me një surprizë romantike

Premte, 06 September 2019 18:49

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.

Së fundmi, dyshja kanë ndarë me ndjekësit imazhe nga një restorant ku po drekonin nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Në një video, Marina u shfaq me një trëndafil të bardhë në duar, të cilin ia ka dhuruar bashkëshorti.

 

Image

Ndër të tjera, moderatorja ka konfirmuar se do të kthehet në ekran në sezonin e ri me një emision.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Memushaj nuk kërkon justifikim, kritikon mentalitetin shqiptar

Sport

Memushaj nuk kërkon justifikim, kritikon mentalitetin shqiptar

Ledian Memushaj nuk gjen alibi dhe për RTSH ka folur pas ndeshjes së barazuar me Andorrën. “Nuk ka të bëjë mbrojtja, sulmi, mesfusha,porta. Komplet si skuadër kemi zhvilluar një ndeshje...

Tatim shtesë mbi pagat për ata që bëjnë më shumë se një punë: Përllogaritja e re

Ekonomi

Tatim shtesë mbi pagat për ata që bëjnë më shumë se një punë: Përllogaritja e re

Individët, që punojnë në më shumë se një punë, duhet të përgatiten që të paguajnë më shumë tatim mbi të ardhurat. Kjo do të ndodhë, pasi ata do të jenë...

Një person gjendet i vdekur tek zona e “Brrylit” (DETAJE)

Aktualitet

Një person gjendet i vdekur tek zona e “Brrylit” (DETAJE)

Mëngjesin e sotëm raportohet se një person është gjetur i pajetë në zonën e Brrylit në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, ai është gjetur nga kalimtarë të rastit. Ende nuk dihet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!