Robert Berisha dhe Nora Istrefi pushime bashkë pas ndarjes?

E mërkurë, 18 September 2019 21:59

Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi u nis për pushime në Turqi së bashku me vajzën. U përfol gjatë se kush i shoqëronte, dhe në disa fotografi Nora tregoi se nëna i saj ishte bashkë me to.

Megjithatë, një detaj i ri ka shtuar dyshimet se Roberti ishte me ta. Këngëtari ka publikuar fotografi në pishina dhe vihet re se ngjashmëria e cadrave dhe shezlongeve. Ndonëse Roberti nuk e ka zbuluar se ku ndodhet, prandaj nuk dihet nëse ka qenë pranë Norës e Rene.

Por, imazhi mund të jetë edhe nga pushimet e vitit të kaluar kur ishin ende bashkë. Kjo vihet re nga forma e pllakave në një fotografi të Norës vjet në Dubai.

 

Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Turqi 2019


Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Dubai 2018

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Globi

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parlamentare të së dielës në Poloni, duke siguruar kësisoj edhe një mandat katërvjeçar për të vazhduar reformat...

Dënohen me burgim 9 udhëheqës të Katalonjës

Globi

Dënohen me burgim 9 udhëheqës të Katalonjës

Gjykata e Lartë spanjolle i dënoi me nga 9 deri në 13 vjet heqje lirie 9 udhëheqës rë Katalonjës për rolin e tyre në përpjekjet për pavarësinë e rajonit në...

Kosovë: Autoritetet po hetojnë shkaqet e ndërprerjes së verifikimit të votave nga Serbia

Bota Shqiptare

Kosovë: Autoritetet po hetojnë shkaqet e ndërprerjes së verifikimit të votave nga Serbia

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u bëri thirrje të hënën institucioneve të sigurisë që të hetojnë dhe të zbardhin dyshimet për, siç thuhet, helmimin e personelit të Komisionit Qendror të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!