Vila e Pamela Anderson, si ‘parajsa’ mbi tokë

Tuesday, 17 Prill 2018 16:55
Pamela Anderson Pamela Anderson

Pamela Anderson është cilësuar si një femrat më të bukura dhe të njohura në showbizin botëror.

Sigurisht që fiziku e ka ndihmuar shumë aktoren që numëron një pasuri marramendëse.

Aktorja ka një vilë luksoze në Malibu të cilën e ka blerë në 2008, dhe kushton plotë 1.8 milionë dollarë.

Aktorja e ka rinovuar shtëpinë dhe ajo tashmë duket si një copë parajse mbi tokë.

Shikoni disa nga ambientet e shtëpisë, të cilët do t’ju lënë gojëhapur.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në qendër Beratit. Motorri godet gruan 43-vjeçare, të dy në gjendje të rëndë

Aktualitet

Aksident në qendër Beratit. Motorri godet gruan 43-vjeçare, të dy në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit,në rrugën që të çon drejt Stadiumit "Tomorri",rreth 300 metra larg Drejtorisë së Policisë Berat. Një motorr,duke ecur...

Champions sjell sot të tjera sfida magjike, në fushë zbret Ronaldo

Sport

Champions sjell sot të tjera sfida magjike, në fushë zbret Ronaldo

Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions League, që zbret sërish sot në fushën e lojës me...

“Streha mes reve” në Gjermani, pritet me interesin e publikut

Kulturë

“Streha mes reve” në Gjermani, pritet me interesin e publikut

Filmi “Streha mes reve” me skenar dhe regji nga Robert Budina është përcjellë me interesin e publikut në disa qytete të Gjermanisë, ku po shfaqet. Sipas faqes zyrtare të filmit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!