×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Eni Koçi me këngë të re, ja si njofton fansat

Saturday, 21 Prill 2018 19:43
Eni Koci Eni Koci

Këngëtarja ka punuar disa projekte radhazi, të cilave ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të postuar në rrjete sociale, Eni shfaqej e stërlodhur në studio  ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë, duke punuar këngën e re.

Ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do ta lansojë këtë projekt, për të cilin ka bashkëpunuar me “United Records”.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Eni është “Edhe Sot”, ndërsa krahas muzikës njihet për format perfkete trupore. 

Modifikuar më Saturday, 21 Prill 2018 19:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!