Georgina: Ronaldon nuk do e ndërroja me asgjë në botë

Diel, 25 August 2019 19:02

Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo. Dhe modelja ka pranuar se nuk është e lehtë të lidhesh me një person të famshëm.

25-vjeçarja rrëfeu se ishte me dashuri me shikim të parë. “Të jesh partnerja e një personi kaq të famshëm nuk është e lehtë por nuk do e ndryshoja me asgjë në botë,”-tha Georgina  për The Sun on Sunday.

Zeshkania u shpreh se lidhja emocionale mes tyre është e rëndësishme për të mbajtur romancën gjallë. “Ajo që ndjej për Ronaldon është më e fortë se gjithçka, se çdo lloj presioni. Së bashku jemi të fortë dhe kemi admirim të ndërsjellët për njëri-tjetrin,”-shtoi modelja.

Ndërsa tregoi se fle gjumë me të brendshme. “Unë gjithmonë fle në të brendshme dhe preferoj të brendshme femrash seksi,”-shpjegoi 25-vjeçarja.

Ajo shtoi se fjetja me të brendshme seksi është e rehatshme dhe romantike. Sipas saj kjo i bën burrat të lumtur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!