Veliaj, miting nga shkolla që ndërtoi Basha dhe gënjen se PD-ja nuk ndërtoi shkolla

E Enjte, 20 June 2019 18:45

Sot nga oborri i shkollës “Ahmet Gashi” në Laprakë, atë që është ndërtuar gjatë kohës kur kryebashkiak ishte Lulzim Basha, Erion Veliaj tha se gjatë kohës së PD-së nuk janë ndërtuar fare shkolla. Edhe aty nuk mund të rrinte dot pa gënjyer. Pjesa tjetër ishte një fjalim i mbushur me helm e asgjë tjetër. Sharje kot më kot, pa lidhje me kryeqytetin, të ardhmen e tij dhe betonin e gjithanshëm që po e rrethon.

Modifikuar më E Enjte, 20 June 2019 21:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!