U arratis nga burgu grek, arrestohet shqiptari 48-vjeçar

Saturday, 22 June 2019 17:40

Një shqiptar 48-vjeçar ka rënë në pranga ditën e djeshme pasi ishte arratisur nga burgu grek. Ai u kap në afërsi të stacionit të trenit në Tryntha Nafplio, Lamia.

Shqiptari ndodhej në paraburgim pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Athinë që e kishte dënuar atë me 11 vjet e 6 muaj burg. Kjo, pasi mbi të rëndojnë vepra penale ‘Vjedhje e rëndë’ dhe ‘Grabitje’.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U rrahën në mes të Tiranës, Einxhel Shkira flet për herë të parë

Show-biz

U rrahën në mes të Tiranës, Einxhel Shkira flet për herë të parë

Ditën e djeshme, burime për “Iconstyle.al” treguan se në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë kishte plasur sherri mes Einxhel Shkirës, Kejvina Kthellës dhe Oriola Marashit. Siç u mësua, vajzat...

Të mirat shëndetësore që sjellin mandarinat e gjelbra

Shëndeti

Të mirat shëndetësore që sjellin mandarinat e gjelbra

Mandarinat janë shumë të shijshme, por sjellin edhe një sërë benefitesh për organizmin tonë. Ato janë bujare duke na dhënë vitaminën e nevojshme C për sistemin imunitar, i cili na...

Vrasja e Indrit Çelajt për një kondicioner, vihet në pranga Lulzim Kusi

Aktualitet

Vrasja e Indrit Çelajt për një kondicioner, vihet në pranga Lulzim Kusi

Rreth një muaj më parë u vra me një plumb në kokë Indrit Çelaj vetëm për një kondicioner në zonën e Mylsym shyrit. Dy vrasësit raportohet të jenë vëllezërit Albano...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!