Rruga që merr jetë, 3 aksidente në Rinas

E Enjte, 03 May 2018 20:22
foto ilustruese foto ilustruese

 3 aksidente kanë ndodhur deri më tani në aksin,Tiranë-Rinas, në kthesën e Kasharit, ku janë përplasur e dëmtuar 3 automjete, dhe një nga makinat është përmbysur, pasi ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur 2 persona. Shkaku i aksidentit ka qenë lagështia në rrugë. Ndërkohë, mësohet se 2 ambulanca dhe 1 zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes.

Po ashtu edhe policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po vijon punën për hetimin dhe zbardhjen e aksidenteve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!