Tronditet bota e muzikës, këngëtarja 30-vjeçare vdes në aksident me makinë

E Enjte, 05 September 2019 22:14

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e muzikës country. Këngëtarja Kylie Rae Harris, 30 vjeçe ka humbur jetën në një aksident me makinë në New Mexico.

Edhe vajza 16-vjeçare, e cila po drejtonte automjetin tjetër ndërroi jetë.

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë u përfshinë tre makina, por njëri shoferi ia mbathi.

Përfaqësuesit e Kylie dhanë lajmin duke thënë: "Të lënduar, me duhet të konfirmojmë që Kylie Rae Harris humbi jetën në një aksident me makinë mbrëmë.

Ne nuk do të japim detaje tjera dhe do donim privatësi për familjen e saj. Cdo njeri që e njihte Kylie e dinte sa e donte familjen dhe muzikën."

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!