Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

E mërkurë, 22 May 2019 22:51

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’.

Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena puthjesh me femra dhe meshkuj, duket se nuk e ka pëlqyer babai i shqiptares.

Këngëtarja tregoi se babai nuk i fliste, madje marrëdhëniet u përkeqësuan edhe më tepër, pasi këngëtarja vendosi të shkojë në New York që të pajtohet me të.

Ditën e sotme Bebe tregoi se kishte vendosur që të rrinte në shtëpi me prindërit, duke na treguar kështu që tashmë mes tyre nuk ka më zemërim.

Madje këngëtarja ka publikuar edhe një video në Instastory ku shihet së bashku me babain, ndonëse filtri i SnapChat e kthen në versionin mashkull dhe dukej identike me të atin.

asdfgh.jpgsfgfhgj.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!