Trump nuk beson tek UFO-t, por sipas tij “Gjithçka është e mundur” (VIDEO)

Diel, 07 July 2019 11:53

Presidenti amerikan Donald Trump nuk beson në ekzistencën e UFO-ve.

Në një intervistë me gazetarin “Fox News”, Tucker Carlson, Trump dha pikëpamjet e tij mbi UFO-t pas njoftimit të fundit mbi pilotët e Marinës, se ata kanë parë objekte të çuditshme të pashpjegueshme që udhëtojnë me shpejtësi të pabesueshme.

“Personalisht, kam prirjen të dyshoj,” u përgjigj Trump. “Unë nuk besoj, por mendoj se çdo gjë është e mundur”.

Presidenti vazhdoi të hedhë poshtë pohimet se qeveria amerikane ka futur duart në rrënojat UFO-ve. Kjo nuk është hera e parë që Trump vë në dyshim ekzistencën e qenieve nga planete të tjera.

Vetëm muajin e kaluar, kur Trump zbuloi se ishte informuar nga ushtria amerikane mbi zbulimet për UFO-t, ai u tha gazetarëve se ai vetë nuk beson te alienët.

Dhe nuk është vetëm Trump i cili i është përgjigjur pyetjeve mbi UFO-t.

Presidenti rus Vladimir Putin është pyetur më herët nëse ai vetë ishte një alien.

“Unë nuk jam”, u përgjigj Putini, duke shtuar se kishte shumë dëshmi për të provuar se ai nuk është një alien.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Kulturë

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Nga dje deri më 26 korrik në qytetin e Mitrovicës, për vitin e nëntë me radhë organizohet Festivali Green. Ky edicion organizohet nën temën “Për nënën natyrë” duke vënë në spikamë...

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Kulturë

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Dje në ceremoninë përmbyllëse të edicionit të 11-të të PriFest, janë ndarë çmimet në kategoritë kryesore për filmat pjesëmarrës. ku çmimi për aktorën dhe aktorin më të mirë, u dhuruan...

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Kulturë

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Edicioni i dhjetë i Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit të Animuar - “Anibar”, është mbyllur sonte. Ai është mbajtur nga 15 - 21 korrik në qytetin e Pejës, transmeton Koha.net.   Në këtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!