Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Hënë, 22 Prill 2019 22:56

Një foto e fëmijërisë së futbollistit Lionel Messi dhe bashkëshortes së tij Antonela Rocuzzo, e cila është realizuar në janar të vitit 1998, është publikuar së fundmi për herë të parë. Messi dhe partnerja e tij shihen konkretisht në fotografi të kapur për krahu, së bashku me disa fëmijë të tjerë.

Ajo është realizuar në plazhin e Punta Mogotesit në Atlantik, kur ylli i Barcelonës ishte vetëm 10 vjeç dhe luante në një turne futbolli për të rinjtë në qytetin e Balcarce-s. Ndërkohë që, Antonela kishte udhëtuar në atë zonë me prindërit e saj për të takuar kushëririn Luca Scaglia, i cili ishte një nga shokët e ekipit të Messit.

auto_lionel_messi_dhe_Antonella_Rocuzzo_te_dashurar_qe_femije_foto_e_ralle1555956857.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Aktualitet

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Seksioni Kundër Pastrimit të Parave në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, ka vënë në sekuestro një shumë të konsiderueshme të hollash dhe pasuri të...

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Politikë

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Ish-Ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi, ka reaguar pas vendimit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, i cili shkarkoi nga detyra gjyqtarin Edmond Islamaj, duke nxjerrë jashtë funksioni Gjykatën e Lartë. Në...

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Show-biz

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Pesë ditë më parë, Selena Gomez, shkroi në profilin e saj në “Instagram” se do të martohet me aktorin e famshëm, Bill Murray, dhe u duk se askush nuk e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!