Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të atin!

E mërkurë, 22 May 2019 22:30

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare!

Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe ka publikuar një foto të prindërve.

Në të shfaqen babai dhe nëna shtatzënë me Xhensilën, një muaj para se të lindte dhe dy gjyshërit e këngëtares:

Mamin e Xhensilës e kemi parë shpesh nëpër postimet e saj, ku nuk kanë munguar dedikimet e dashurisë.

Por të atin e këngëtares nuk e kemi parë asnjëherë, dhe kjo ka qenë zgjedhja e vetë këngëtares.

Nuk e dimë ende nëse kjo zgjedhje e këngëtares lidhet me raportin e saj me të atin!

Gjithsesi nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shijojmë këtë foto të këndshme familjare!

Modifikuar më E Enjte, 23 May 2019 09:12

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Aktualitet

VIDEO/ Film 'horror': 3 km mes frikës e gjakut, pronari i lokalit mbi makinën në ecje të turistëve spanjollë

Dalin pamjet e tmerrshme të sulmit ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo nga pronari i një lokali, Mihal Kokëdhima. Pamjet nuk kanë nevojë për koment. Dje, Policia e Sarandës i ka...

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Sport

Interi në hall, për Ikardin mbetet vetëm Napoli ose… Juventusi!

Rinovimi i Edin Xhekos me Romën ishte një goditje për Interin, pasi komplikon shumë planet e zikaltërve në merkato. Interi shpresonte shumë që të mbërrinte te boshnjaku duke futur në...

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Aktualitet

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Pas të nxehtit afrikan, moti në Europë do pësojë disa ndryshime të mëdha. sipas metereologut të Accuweather, Tyler Roys, shtatori do të sjellë reshje shiu në Ballkan. Sistemet e motit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!