FOTO/ Rashel Kolaneci çmend grekët me format bombastike

Tuesday, 04 June 2019 21:15

Rashel Kolaneci është një femrat me format më bombastike të shoubizit shqiptar. Edhe pse prej kohësh i mungon ekranit, ajo është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.

Rashel ndiqet në masë të madhe edhe në llogarinë e saj në Instagram, ku së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ‘të nxehtë’ nga pushimet që ajo po kalon. Duket se jeta e luksit për yllin është një gjë më se e zakonshme.

auto_rasheli1537278987.pngauto_Rashel-Kolaneci-1540652344.jpgUntitled-5.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Sport

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Partizani dhe Kukësi do të pëballen midis tyre në finalen e Superkupës së Shqipërisë ditën e sotme, në stadiumin “Elbasan Arena”. Të dyja ekipet, vijnë me trajnerë të rinj nga...

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Aktualitet

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Një shtetas nga Kosova vrau me thikë kuzhine ish-gruan e tij dhe partnerin e saj. Krimi makabër ndodhi ditën e sotme në qytetin e Saurleandit. Viktimat humbën jetën si pasojë e...

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Politikë

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Shkodra vazhdon të jetë në qendër të situatës politike në vend. Pas dorëheqje së Valdrin Pjetrit si kandidat për kryebashkiak, sepse është i arrestuar, dënuar dhe dëbuar nga Italia, Edi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!