“Je vajza që kam dëshiruar”, Jonida Maliqi bën dedikimin e veçantë për personin e dashur

Diel, 01 September 2019 21:26

Jonida Maliqi ka treguar gjatë gjithë kohës në rrjetet e saj sociale se gëzon një marrëdhënie shumë të veçantë me mbesën e saj. Këngëtarja ka publikuar shpeshherë video duke kënduar apo foto nga koha e tyre e lirë së bashku. Ndërsa ditën e sotme, Jonida i ka dedikuar asaj fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e saj.

“Zemra ime e vogël, mbesa më e mirë në botë, ti sot ke ditëlindjen dhe unë me shpirt të uroj më të mirat që të ofron kjo jetë. Para 12 vitesh teksa të mbaja në krahët e mi, kuptova se çfarë ndjesie është të jesh nënë dhe se sa e fortë do të ishte marrëdhënia midis nesh.

Sepse ti nuk je vetëm ime mbesë, por vajza ime që përherë kam dëshiruar”, ka shkruar Maliqi krah videos ku shfaqet me mbesën duke kënduar dhe qeshur. Edhe më parë Jonida ka treguar se mbesën e ka në vend të vajzës për shkak se ajo i ngjason.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!