Kylie dhe Kris me çantat më të kushtueshme në botë

Tuesday, 01 October 2019 18:32

Kylie Jenner ka postuar një foto në të cilën, së bashku me nënën e saj Kris, shfaqet teksa udhëton për punë me një jet privat. Deri këtu asgjë e çuditshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • Të dyja janë shfaqur me një look in total black me një çantë ngjyrë pana të Hermes shumë e shtrenjtë. Bëhet fjalë për cantat më të rralla dhe të kushtueshme në botë, duke pasur parasysh që një model I thjeshtë i tillë kushton 90 000 dollarë. Materiali i çantave është me lëkurë krokodili nga Nili, ku mund të zbulosh në imazhin e saj pamje të maleve madhështore të Himalayeve. Nëse këtij aksesori i shtojmë edhe zinxhirët apo kapëset mbyllëse të çantave me flori dhe diamante, këto çanta mund ti kalojnë 430 000 dollarë.

Hermes çanta të kësaj cilësie dhe çmimi prodhon vetëm dy në vit, dhe këto vetëm për klientë të caktuar shumë të pasur. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar komentet e fansave.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Globi

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Paul Magnette kryetari i bashkisë së qytetit Charleroi në Belgjikë “ka thyer” ligjet e vendit, duke i dalë në krah një familje shqiptare. Sipas medias vendase `DH.be` politikani i njohur i...

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

Politikë

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën. BBC njoftoi se oficerët e Policisë...

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Politikë

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka falënderuar në gjuhën shqipe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas vendimit të djeshëm për të miratuar protokollin për anëtarësimin e vendit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!