Kuqezinjtë e vegjël, 3 ndeshje në 4 ditë

Premte, 12 Prill 2019 11:47

Ekipet kombëtare do të rikthehet të luajnë në muajin qershor. Jo vetëm kombëtaret A, por në fushë do të jenë dhe ekipet e 21-vjeçarëve. Shpresat e Alban Bushit i pret një kalendar tejet i ngjeshur, teksa do të zhvillojë 3 ndeshje në 4 ditë.

Kuqezinjtë do të përballen ndaj Turqisë në datën 7 qershor, në sfidën e vlefshme për kualifikueset e Europianit U21, ndërkohë që në datat 9 dhe 11 qershor do të zbresin sërish në fushë për të zhvilluar 2 përballje miqësore ndaj Uellsit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nik Qafoku nderohet me çmimin për karrierë në kiminë e tokës nga Shoqata e Shkencës së Tokës në Amerikë

Aktualitet

Nik Qafoku nderohet me çmimin për karrierë në kiminë e tokës nga Shoqata e Shkencës së Tokës në Amerikë

Nik Qafoku mori cmimin Jackson të Shoqatës së Shkencës së Tokës në Amerikë për vitin 2019 për kontributin e tij në kiminë e tokës dhe minierologjisë. Këtu është një pamje e...

‘Parlamenti është kthyer në një haur’/ Ceka-Ramës: Flet me fjalorin e Spiropalit

Politikë

‘Parlamenti është kthyer në një haur’/ Ceka-Ramës: Flet me fjalorin e Spiropalit

Nga Aristir Lumezi Politikani i njohur Neritan Ceka iu përgjigj deklaratave të bëra dje nga Kryeministri Rama, duke thënë se flet me gjuhën e Elisa Spiropalit, ndërsa e sfidon në një...

Protestuan kundër Ramës, tre korçarë nën hetim

Politikë

Protestuan kundër Ramës, tre korçarë nën hetim

Procedohen penalisht 3 shtetas për veprat penale ‘Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik’, ‘Goditjet për shkak të detyrës’ dhe ‘Prishja e qetësisë publike’. Policia e Korçës, bazuar në pamjet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!