Liverpul bën Barcelonën, shënon 3 gola

Tuesday, 07 May 2019 22:22

Në “Anfield” po luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Liverpoolit dhe Barcelonës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet 1-0 për Liverpoolin, me golin e shënuar që në minutën e 7-të nga Origi.
Në pjesën e dytë shënohet tjetër gol. Wijnaldum gjuan saktë brenda zone nga një pasim i Alexander Arnold, duke mposhtur për të dytën herë Ter Stegen.

Sërish Wijnaldum shënon nga pasimi i Shaqirit, duke barazuar gjithçka. 3-0 për Liverpoolin.

Modifikuar më Tuesday, 07 May 2019 22:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!