Talenti shqiptar supergol Barcelonës

Premte, 09 August 2019 22:15

Të shumtë janë talentet shqiptarë që po shkëlqejnë nëpër skuadrat e ndryshme të Europës. Një ndër ta është edhe shkodrani Andrea Ndoji, i cili aktivizohet me 17-vjeçarët e Olimpiakosit.

Pasditen e djeshme, ekipi grek u ndesh me 17-vjeçarët e Barcelonës teksa triumfoi me rezultatin 4-1. Një ndër protagonistët e këtij triumfi ishte edhe mesfushori shqiptar Ndoji, i cili i shënoi një supergol “baugranasve”, duke lënë gjurmë në këtë përballje.

Shkodrani është gjithashtu edhe pjesë e Kombëtares  U17 të Shqipërisë, teksa e ardhmja e tij duket tepër premtuese.

 

Modifikuar më Premte, 09 August 2019 22:00

Video

Goli i Ndojit ndaj Barcelones on Vidnews.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Politikë

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD dha një deklaratë për mediat pas protestës që u zhvillua sot në Shkodër, ku qeveria konstituoi dhunshëm kundër vullnetit të shumicës së qytetarëve...

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!