Një ngjare e rëndë ka ndodhur rreth orës 23:00, te mbrëmjes se kaluar në ambientet e Gardës se Republikës. Ministria…
Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të japë sot pretencën për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij të përbërë nga…
Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku mbeti i plagosur me thikë 29…
Gazetari Ferdinand Dervishi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një deklaratë të fortë, ku tha se ka…
Një 56-vjeçar nga fshati Kuç i Vlorës është plagosur me çifte dhe më pas ka shkuar për mjekim në spitalin…
Sipas Meteoalb, Shqipëria do të vijojë me vranësira dhe kthjellime të herë pas hershme, deri pas mesditës kur vranësirat do…
  Dashi Një refuzim që do të merrni do ju acarojë së tepërmi. Megjithatë bëhet fjalë për një çështje pune,…
Nga Bujar VRETO Ujesjellesi pa uje i Zgoshtit?! Keshilli Bashkiak i Librazhdit me vendim e dt 24-09-2018 miraton pa votat…
Në vitin 2015 familjet në 5 qarqe të vendit konsumonin mbi mesataren e vendit, ndërsa në vitin 2017 vetëm familjet…
Kompanitë me seli në Kaliforni nuk mund të kenë të gjitha bordet drejtuese me meshkuj. Një ligj i miratuar më…
Çmimet e karburanteve shënuar një tjetër rritje me 5 lekë për litër, duke filluar nga dje pasdite. Në pikat e…
Nga Ina Zhupa Unë vërtet përfaqësoj Partinë Demokratike por këtu nuk kam ardhur sot që të forcoj rradhët e partisë…

Lajmet e fundit

Erdogan:Do të kontrollojmë mediat sociale

Globi

Erdogan:Do të kontrollojmë mediat sociale

Presidenti Recepp Tayip Erdogan njoftoi të mërkurën se Turqia do të miratojë rregullore për të kontrolluar platformat e mediave sociale ose për mbylljen e tyre. Presidenti tha se është i vendosur...

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!