Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë…
Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s" në RTV Ora, Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj…
Jennifer Lopez nuk u pagua aspak për rolin e Ramonës në filmin“Hustlers”, i cili pati sukses të madh dhe pushtoi…
Ish kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5…
Vajza 7-vjeçare e Jay-Z dhe Beyoncé-s, Blue Ivy Carter, fitoi çmimi Ashford & Simpson Songwriter’s Award Train Soul 2019 të…
Gerogina Rodriguez është një nga femrat më joshëse në botë. E panjohur përpara lidhjes me Cristiano Ronaldon, por që po…
Mund të mos jetë një ide e mirë të përdorësh fytyrën e një ylli botëror për të falsifikuar pasaportën. Këtë…
U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti…
Këngëtarja e famshme Dua Lipa, dukej shumë më ndryshe kur ka qenë fëmijë, me atë që është sot. Dua Lipa,…
Prej disa ditësh, këngëtarja Genta Ismajli qëndron në Turqi ku po punon për projektin e ri muzikor. Pikërisht në momentin…
Pas publikimit të këngës “Thjesht të du”, e cila duket se pati sukses të menjëhershëm, dhe realizimit të këngës së…
Të dielën, më 17 nëntor, do të mbahet ceremonia e përurimit të stadiumit të ri Arena Kombëtare, ku djemtë e…

Lajmet e fundit

Manaj i pafat, dëmtohet në palestër para nisjes së stërvitjes

Sport

Manaj i pafat, dëmtohet në palestër para nisjes së stërvitjes

Rei Manaj i është bashkuar stërvitjes së Albacetes, pasi luajti me kombëtaren tonë. Gjithsesi sulmuesi i talentuar nuk ka qenë shumë me fat, pasi është dëmtuar menjëherë në palestër. A ka...

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Aktualitet

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda zhvilloi seancën gjyqësore për vlerësimin e masës së sigurisë së Redjan Rrajës, i vetmi i arrestuar për atentatin me armë zjarri ndaj prokurorit...

613 kg kokainë/ Kërkohet 21 vite burg për Arbën Çekajn

Aktualitet

613 kg kokainë/ Kërkohet 21 vite burg për Arbën Çekajn

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të kërkojë dënimin 21 vitesh burg për biznesmenin Arbër Çekaj, por me gjykim të shkurtuar ai të dënohet me 14 vite. Sipas prokurorisë, Çekaj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!