Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në qytetin e Shkodrës ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në…
Dyshohet se autorët e vrasjes së 19-vjeçarit grek në lagjen “Marousi” të jenë tre të rinj shqiptarë të moshës 23,…
Një punonjës policie në Fier vrau veten me pistoletën e punës brenda në ambientet e komisariatit. Nuk dihen shkaqet për…
Kur ka kaluar më shumë se një vit nga vrasja e ish-kryekomisarit Artan Cuku, është zbuluar emri i personit që…
Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë ditën e sotme në hyrje të rrugës “Myslym Shyri”, përballë Gjykatës së…
Nuk kanë ka të sosur droga nga Shqipëria që trafikohet drejt Greqisë apo vendeve të tjera. Një tjetër rast ka…
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku 4 shqiptarë kanë mbetur të plagosur. Mediat italiane…
Policia e Elbasanit ka bërë me dije se ka zbardhur ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme, ku mbeti i plagosur…
Tre persona janë arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohen se kanë kryer vjedhje në disa qytete. Në kuadër të…
Këtë të martë në Fier, 46 vjeçari Kastriot Fafaj sapo kishte lënë turnin e punës në komisariatin e qytetit, e…
Këtë të hënë qyteti i Elbasanit u trondit nga të shtëna me armë zjarri ku mbeti i plagosur një 22…
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Komisariatin e Fierit, ku një polic i ka dhënë fund…

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...