×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Këtë të hënë qyteti i Elbasanit u trondit nga të shtëna me armë zjarri ku mbeti i plagosur një 22…
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Komisariatin e Fierit, ku një polic i ka dhënë fund…
jykata për Krimet e Rënda përfundoi procesin gjyqësor ndaj katër të pandehurve të dosjes “Treblova”, gjatë arrestimit të të cilëve…
Hetimi për trafikimin e 613 kilogramëve kokainë kolumbiane në Shqipëri do të kryhet nga Prokuroria e Durrësit. Kjo prokurori nuk…
Një i ri ka mbetur i plagosur me armë zjarri këtë të hënë në qytetin e Elbasanit. I plagosuri është…
Nezar Seiti, i ashtuquajturi fnancieri i bandes "Tahiri Habilaj" neser ne ora 14 do te deshmoje ne prokurorine e Catania,…
Një person ende i paidentifikuar është qëlluar me armë zjarri  tek zona e brrylit në Tiranë. Ndërkohë, policia dhe ambulanca…
Një shqiptar është arrestuar nga policia në Zvicër, pasi akuzohet se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Shqiptari u arrestua…
Kisha e Shna Ndout në Laç është grabitur për të disatën herë. Bastisja e radhës ndodhi dy ditë më parë…
“Nuk kam asnjë lloj konflikti tjetër veç konflikteve për pronat”. Kështu mësohet të ketë deklaruar para hetuesve 38-vjeçari Ervin Memo,…
Anëtarët e një grupi kriminal shqiptar në Angli janë dënuar në total me 17 vite burg për trafik të kanabisit…
Një 34-vjeçar është gjetur i mbytur ditën e sotme në Karaburun. Bëhet fjalë për shtetasin Armand Halvaxhiu nga Tirana.  Trupi…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...