×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka tronditur banorët e qytetit të Patosit. Mësohet se në orët e para të…
Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Cërrik. Sipas policisë së Elbasanit, ngjarja ka ndodhur pranë fshatit…
Toka në pronësi të kishës katolike e lënë në dispozicion për varrezë është kthyer në mollë sherri mes fiseve katolike…
Nuk kanë të mbaruar rastet që nga Shqipëria dalin sasi të mëdha droge, ndërsa policia shqiptare nuk bën asgjë për…
Emisioni “Pasdite në Top Channel” trajtoi të hënën rastin e Mario Majollarit, i cili u vra për gjakmarrje pak ditë…
Një shqiptar u vra dhe një tjetër u plagos në Francë, në dhjetor të vitit të kaluar. Për këtë ngjarje…
1 vit pas vrasjes së ish drejtuesit të Policisë Artan Cuku, policia dhe prokuroria ende nuk po reagojnë për arrestimin…
Pas më shumë se 4 muajsh hetime, policia franceze ka mundur që të zbardhë vrasjen e një shqiptari ndodhur më…
Kryeredaktori i të përditshmes MAPO, Arion Sulo, i ftuar në studion e Fax News për të folur mbi çeljen e…
Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca, nuk pranon provat e siguruara nga avokati Altin Goxhaj, lidhur me arrestimin e kuksianeve, pas…
Me kërkesë të Prokurorisë, Gjykata e Tiranës ka shtyrë me 3 muaj të tjerë afatin e hetimeve për privatizimin e…
Një 25-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane për grabitjen e pronarit të një lokali në Itali. Ngjarja ka ndodhur…

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...