×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Konfliktet me thika mes të rinjve në Durrës për arsye nga më banalet, nuk kanë të sosur edhe pse rastet…
Kapet banda e trafikut në Greqi, në pranga kanë rënë 5 shqiptarë. Aksioni në fjalë u zhvillua në qytetin e…
Ditën e sotme një shqiptar është ndaluar nga policia greke ndërsa ka tentuar të futet në shtetin helen. Policia e…
Një mjet tip “Nissan” është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se automjetit i është…
Para pak minutave ka ndodhur një aksident në rrugën për në aeroportin e Rinasit në Tiranë. Në aksident janë përfshirë…
Një ndodhi e rëndë ka tronditur Italinë ditën e djeshme ku një shqiptarë është zënë me fqinjin e tij, ku…
E kishin masakruar, goditur me çekiç në kokë dhe hedhur në liqen. Ky është fati i një 19-veçari shqiptar, trupi…
Rreth 121 kg marijuanë janë sekuestruar ditën e sotme nga policia greke në kufirin greko-shqiptar. Operacioni u zhvillua në fshatin…
Është arrestuar nga policia e Beratit një person të cilit i është dhënë masa e dënimit “arrest me burg” nga…
Shpërthimi i një  bombule gazi është bërë shkak për rënien e zjarrit në një apartament në katin e pestë, në…
Tre të rinj janë plagosur me thikë në Lushnje nga një person rreth 35 vjeç, i cili është larguar nga…
Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në dalje të tunelit të Elbasanit, ku një mjet ka dalë…

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...