Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  të pakta deri mesatare gjatë mesditës. Era do të jetë me drejtim…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu të izoluara në lindje në formën…
Moti sot do të jetë në orët e para me diell. Gradualisht mesdita  do të sjellë shtim të vranësira  dhe…
Parashikimi sipas IGJEUM, e dielë 25 gusht 2019 RESHJET Nesër (e diel, dt.25) priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër,…
I nxehti do të avancojë më tej, duke mbajtur mot me diell dhe prani të  pakta të vranësirave në Juglindje…
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njoftoi sot se edhe pse pas disa ditësh gradualisht do të mbyllet stina e verës, si vendi…
Vendi ynë do të jetë në aktivitetin e masave ajrore të nxehta Afrikane. Moti do të jetë me diell .…
Moti për ditën e sotme do të mbetet  me diell në të gjithë vendin. Era do të  jetë e lehtë…
Moti do të jetë me diell dhe kalime të pakta të vranësirave në zonat malore. Era do të  jetë me…
Moti  sot do të jetë me diell përgjatë ultësirës perëndimore dhe vranësira  në zonat malore të pasuara nga rrebeshe shiu…
Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim…
Gadishulli i ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të ulët atmosferik e cila do të kushtëzojë në vendin tonë …

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!