Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 Qershor 2018. Orët e para të ditës vijojnë me vranësira dhe shira…
Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta në ultësirën perëndimore ndërsa me vranësira…
Situata e motit në vendin tonë për ditën e sotme pritet të jetë sërish me kthjellime dhe vranësira. Orët e…
Dita e martë pritet të karakterizohet nga një mot me kthjellime dhe vranësira në pjesën më të madhe të territorit…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të shoqërohen me rreshje shiu…
Dita e diel, mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare deri në orët e mesditës kur pritet fuqizim i vranësirave në…
Gjatë gjithë ditës, moti dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta të cilat në mesditë sjellin rrebeshe të shkurtra në…
Kryesisht me kthjellime mbeten zonat veriore por kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të ketë në Jug dhe…
Moti për ditën e sotme pritet të jetë pjesërisht me vranësira në zonat Veriore të vendit, ndërsa në Jug situata…
Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë zonat Perëndimore, por me vranësira të dukshme mbeten zonat Lindore. Sipas Meteoalb pasditja vijon e…

Lajmet e fundit

Shkon në 40 numri i viktimave në Greqi, ja qytetet që nuk kanë konfimuar ende asnjë të infektuar me COVID-19

Kronikë

Shkon në 40 numri i viktimave në Greqi, ja qytetet që nuk kanë konfimuar ende asnjë të infektuar me COVID-19

Ka shkuar në 40 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, ndërsa numri i personave të infektuar ka shkuar në toltal 1156, shumica të regjistruar në Attica. Nga viktimat, 31 janë...

Basketbollisti i NBA shërohet nga Koronavirusi

Sport

Basketbollisti i NBA shërohet nga Koronavirusi

Ylli i Boston Celtics, Marcus Smart, i cili testoi pozitiv për COVID-19 dy javë më parë, është shëruar plotësisht.“I lirë nga Koronavirus që nga dy ditë më parë. Shëruar nga...

Ja si do jetë moti sot dhe 4 ditët e ardhshme

Moti

Ja si do jetë moti sot dhe 4 ditët e ardhshme

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për javën që presim. Dita e sotme do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqendrueshme, reshjet e shiut...

Sondazh

Nothing found!