DashiSot mbingarkesa në punë do jetë më e theksuar. Falë mbështetjes së disa kolegëve të mirë, do ta kaloni gjithçka…
Dashi Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin.…
Dashi Mos i mbani shpresat tek një person për të zgjidhur një çështje të caktuar gjatë ditës së sotme, pasi…
Dashi Disa njerëz duan të ecin ngadalë për çështje të caktuara, disa të tjerë ecin shumë shpejt dhe disa nuk…
Dashi Yjet janë mjaft të favorshëm dhe kjo ditë premton që të jetë e qetë. Përfitoni, pasi ditët në vijim…
Dashi Tregoni kujdes ne raportin tuaj sentimental sepse mund të hidhni një hap të gabuar. Ndërkohë në vendin e punës,…
Dashi Dita do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Venusit, i cili nuk do të jetë më…
Dashi Tregoni kudjes gjatë këtyre ditëve, pasi do të jeni të lodhur. Çiftet në krizë duhet të jenë të matur,…
Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, por duhet të mundoheni që të ruani gjakftohtësinë, sidomos në…
DashiTë lindurit e kësaj shenje mund të ndihen rebelë sot. Ditët e fundit kanë qenë monotone për ju, ndaj do…
Dashi Fundjava do të nisë me shumë ngarkesë dhe lodhje. Bëni kujdes ndaj asaj që do ju ndodhë në këto…
Dashi Në këtë periudhë të dhjetorit do të keni mundësi që të kuptoni se çfarë duhet të bëni në dashuri…

Lajmet e fundit

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Aktualitet

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Ora shënonte 22:30 e mbrëmjes të së shtunës kur 4 persona të veshur me uniformë policie, të maskuar dhe të armatosur rëndë zbarkuan përpara hotel A&A në Laç, ku në...

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Bota Shqiptare

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Nga Skënder MULLIQI Moti po jetojmë në iluzione së në Kosovë do të bëhët mirë. Moti janë lënë anash proceset demokratike dhe shteti ligjor. Kurrë deri më sot nuk patem...

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Sondazh

Nothing found!