Suksesi i hershëm i miliarderëve si Mark Zuckerberg dhe Bill Gates mund të jenë frymëzues, por sigurisht nuk janë norma.…
Është një nga pjesët më joshëse të trupit të femrës, por njëkohësisht delikate. Megjithëse është normale që me kalimin e…
Edhe këtë të mërkurë temperaturat do të jenë aq të larta sa mund ta mendoni njëherë të shkoni në plazh…
Të gjithë kanë dëgjuar për uthullën e mollës, por jo të gjithë i dinë benefitet e saj dhe sa shumë…
Vijojnë kthjellimet me vranësira kalimtare gjatë paradites në gjithë territorin. Por pasditja fuqizon vranësirat në vend, kryesisht në Veri dhe…
Ndodh shpesh që të ngatërrojmë vendin ku duam të shkruajmë. Por ka njerëz të cilët kanë bërë gafa të mëdha…
Një histori misterioze që nuk është zbuluar që prej vitit 1995 është ajo e një adoleshenteje londineze e cila është…
A e ëndërroni një propozim të tillë vajza? Një propozim i veçantë martese... E kush më mirë se sa shkodranët…
   Suksesi për të ruajtur marrëdhënien ose martesën tuaj janë të lavdërueshme, por ka kufij përtej të cilëve nuk keni…
Hëna sot e bën ditën tuaj mjaft të kënaqshme, duke jetuar mjaft eksperienca emocionuese në shoqërinë e personave që do.…
Ndryshimet hormonale janë përgjegjëse për disa nga efektet anësore të menopauzës, përfshirë edhe rritjen e rrezikut për zhvillimin e disa…
Nëse dëshironi që të keni gjithnjë një organizëm të shëndetshëm, duhet të konsumoni lëngje frutash të freskëta. Lëngjet e shtrydhura…

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!