Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia u la ditën e sotme në arrest shtëpie nga Gjykata e Shkodrës, për atë që policia…
Ish-ministri socialist Prof. Dr. Arben Malaj, në një reagim në rrejtet sociale shprehet se “shqiptarët duhet të protestojnë kundër kujtdo…
Ish-deputetja e LSI, Silva Caka, ka reaguar për ligjin që Partia Socialiste dhe kreu i komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja…
Deputeti i Partisë Sopcialiste Ilir Ndraxhi, emri i të cilit lakohet në përgjimet e publikuara nga tabloidi gjerman BILD nga…
Ish-deputeti Flamur Noka ka folur pas seancës në gjykatën e Shkodrës, ku u vendos ‘arrest shtëpie’ për ish-deputetin Bardh Spahia.…
Këshilltari ekonomik i CDU-së gjermane, shpjegon arsyet se pse Bashkimi Evropian i shtyu negociatat me Shqipërinë. Qeveria Rama përgjegjëse për…
Opozita e bashkuar në Shqipëri paralajmëron, se do të protestojë çdo ditë, deri të dielën e datës 30 qershor, datë…
Gjykata e Shkodrës dha masën e sigurisë "arrest shtëpie për ish deputetin demokrat, Bardh Spahia, ndërkohë prokuroria kërkoi arrest me…
Njeriu që është një prodhim i dështuar mediatik dhe që deri tani ka funksionuar thjesht si një konkubinë elektronike në…
Nga Tritan Shehu/  KQZ kerkon “vrime miu”!Lajthitje nen panik e KQZ dhe atyre qe e urdherojne, kerkojne te gjejne “vrime…
Po zhvillohet në këto momente seanca për masën e sigurisë në ngarkim të ish-deputetit Bardh Spahia, që po mbahet në…
Një ditë pas protestës së opozitës, ambasadori italian Alberto Cutillo ka shkuar në zyrën e kreut të PD-së, Lulzim Basha.…

Lajmet e fundit

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Aktualitet

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Skuqja dhe irritimi i lëkurës është shtuar në listën e simptomave të pacientëve të prekur me COVID-19, kanë bërë të ditur zyrtarë shëndetësorë në Britaninë e Madhe, ku 1 në...

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Aktualitet

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Para gjykatës, dy burra shqiptarë kanë pranuar se kanë kultivuar kanabis, pasi një fabrikë “një milion paund” u gjet në pjesën qendrore të Whitehaven – afër stacionit të policisë së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!