Ish-kryeministri kosovar, Ramush Haradinaj, në një intervistë për Çim Peka LIVE tha se sa u përket krimeve që janë bërë…
Pas lajmit se Zani Çaushi kërkon lirimin nga burgu, ish-kryeministri Sali Berisha postoi një meme virale. Aty shfaqet Çaushi, që…
Me anë të një njoftimi, Ambasada Amerikane ka publikuar një pjesë të raportit të Departamentit të Shtetit Amerikan (DASH) për…
Ish-deputeti i PD Bardh Spahia, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se situata e pandemisë ka dalë jashtë…
Nga Sali Berisha Akuzon narkokomisarin se pasi pi 40 birra ne lokalin e tij refuzon dhe iken pa paguar. Kjo…
Një skandal i vërtetë ka ndodhur mesditën e sotme në doganë e Vërmicës, Kosovë. Policia kosovare ka ndaluar publicistin Kim…
Nga Sali Berisha Nje genjeshter me bisht dhe vjedhje taze e Edvin Hajdutit prej 22.8 milione Euro!!!! Sot Edvin Hajduti…
  Spaho për “KJ”: Për BE-në plotësimi i kushteve nuk është lojë fjalësh. Rama, i tmerruar nga humbja e pushtetitShqipëria…
  TIRANËPresidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ish-trajnerin e Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi pas marrjes së detyrës së…
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shprehur dhe njëherë qëndrimin e tij se nuk do të dekretojë asnjë rregull të…
Në Kadastrën e Vlorës vazhdon seriali i dorëheqjeve dhe emërimeve të drejtorëve duke e shndëruar këtë institucion në shembullin më…
  Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho përmes një deklarate nga selia e LSI tha se pagesa prej 109 milionë eurosh…

Lajmet e fundit

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Politikë

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes Kryeministri Rama foli sot në parlament se i jap të drejtë Murrizit, Hajdarit, Gjuzit dhe të tjerëve për kërkesat...

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

Politikë

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

  TIRANEReferuar raprortit të Freedom House, Partia Agrare Ambientaliste (PAA), paralajmёron mundёsinё e rikthimit tё neo-diktaturёs nga Rama. Në një deklaratë për mediat, PAA apelon që të rinjtë, shoqëria civile dhe grupet...

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!