Nga Sali Berisha Gjendje alarmante e covid19 ne Tropoje! Jane mbi 20 persona qe presin me kot per testin!Te semure…
  Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se vlerëson gadishmërinë e Presidentit Thaçi për tu marrë në pyetje nga Gjykata…
Martin Henze: Shqipëria në emergjencë Kushtetuese…Këshilltari politik i CDU-së, Martin Henze, ka reaguar lidhur me situatën serioze të krijuar nga…
Presidenti Ilir Meta ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ligjin nr. 73/2020 ‘Për miratimin e aktit normativ, me fuqinë e…
Nga Tritan ShehuSot Rama me helikopter ne Qarkun e Gjrokastres, ne nje vizite, thjesht “qoke”, vetem per tu dukur apo…
Nga Sali Berisha Protagonist, avokat kryesor i vjedhjes, krimit, droges!Degjojeni si i zvoglon sikur nuk ekzistojne. Ndaj dhe sot ne…
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbërritur në selinë e Gjykatës Speciale në Hagë për t'u intervistuar nga prokurorët. Atë…
Në Kadastrën e Vlorës vazhdon seriali i dorëheqjeve dhe emërimeve të drejtorëve duke e shndëruar këtë institucion në shembullin më…
Nga Elmaz Sherifi, ish-ministri i PS Amanet gomerët!Zymti e madhe ne “ushtrinë 1 milionëshe”. Ka humbur gjithçka, ka firuar vetëfrymëzimi,…
  Kreu i opozitës, Lulzim Basha, gjatë një takimi në një fasoneri, tha se kryeministri Edi Rama po bën lojëra…
Ish-pronari i televizionit “Agon Channel”, Franccesco Becchetti fitoi gjyqin e parë 109 milionë euro kundër qeverisë shqiptare. Në Gjykatën Ndërkombëtare…

Lajmet e fundit

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Politikë

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes

Kryeministri Rama foli në parlamentin karagjoz, ku opozita duartrokiste shefin e Rilindjes Kryeministri Rama foli sot në parlament se i jap të drejtë Murrizit, Hajdarit, Gjuzit dhe të tjerëve për kërkesat...

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

Politikë

PAA:Shqipëria mund tё shkasë nё neo-diktaturë. Rama, lideri i dështuar qё kopjon diktatorёt

  TIRANEReferuar raprortit të Freedom House, Partia Agrare Ambientaliste (PAA), paralajmёron mundёsinё e rikthimit tё neo-diktaturёs nga Rama. Në një deklaratë për mediat, PAA apelon që të rinjtë, shoqëria civile dhe grupet...

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!