Liderët e Bashkimit Europian firmosën sot këstin e parë prej 100 miliardë eurosh të një fondi kredie për skemat…
  Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi sot në emisionin “Zonë e Lirë” se kryeministri Edi Rama iku nga kandidimi në Durrës…
Analisti Kim Mehmeti, në programin e tij në SYRI TV, komentoi nismën e mazhorancës për të mos hapur listat zgjedhore.…
Ish kryeministri Sali Berisha është i ftuar në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e sotme, për të folur mbi ngjarjet e…
  Anëtarësia e Partisë Demokratike ka përzgjedhur 5 kandidatë për deputetë në Kukës që do të kalojnë në fazën tjetër…
  Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi, ka reaguar pas premtimeve të kryeministrit Edi Rama nga Vlora, ku sipas tij, “mashtrimet…
  Familja e Shpëtim Ramës është futur në konflikt pas deklaratës së kryebashkiakut Erjon Veliaj në lidhje me dëmshpërblimin nga…
  Kryeministri Edi Rama ishte sot në Vlorë, ku deklaroi se ndryshe nga sa ishte raportuar, ai do të vazhdojë…
  Në Shqipëri, dy tërmetet e vjeshtës së kaluar dhe pandemia Covid-19 kanë dëmtuar ndjeshëm edhe sipërmarrjet e drejtuara nga…
Nga Sali BerishaLal Plehu mbreme ne Opinion mashtroi Tiranen dhe Shqiperine per Valbonen dhe familjen e saj. Sot ata e…
Nga Sali BerishaTe ndeshkuar nga termeti te braktisur nga Edvin Hajduti dhe narkoqeveria e tij. Ndiqni deshmine tronditese te qytetarit…
  Opozita parlamentare është tërhequr nga hapja e listave 100%, pasi në draftin e tyre të depozituar të enjten në…

Lajmet e fundit

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

Politikë

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

  Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi është takuar me të rinj në qytetin e Durrësit, nga ku jep edhe një mesazh. Kërpaçi shkruan se qeverisja e rilindjes e trajton qytetin e...