Rama vijon me arrestime dhe hakmarrje për çdo protestë të organizuar kundër tij. Kryetari i FRPD Belind Kellici dhe Kryetarja…
Të rinjtë e Partisë Demokratike në një protestë simbolike i kanë vendosur Edi Ramës një tra, të cilin duhet ta…
Vizita e kryeministrit Edi Rama ditën e nesërme në Shkodër do të shoqërohet me protesta. Partia Demokratike do të organizojë…
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me tregtarët, të cilët janë në vështirësi dhe në rrezik…
Pak ditë më parë, Kryebashkiakja e Shkodrës, znj. Voltana Ademi, ka parë nga afër nisjen e punimeve për rrugën “Dhimitër Frangu”…
Një debat me tone të ashpra është shoqëruar debati i mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Opinion’ mes drejtuesit Blendi Fevziu…
Kryeministri Edi Rama pritet që të jetë ditën e nesërme në Shkodër, ku do të ketë disa takime me drejtues…
Me Edi Ramën kryeministër dhe ministra e zyrtarë që bëjnë servilin edhe kur nuk duhet, ka ndodhur çudia e radhës. Për…
Përplasjet dhe incidentet e prodhuara gjatë seancës së kësaj të enjteje në Parlament kanë shtyrë Byronë e Kuvendit të përjashtojë…
Shkrimtari Ilir Demaliaj, i pranishëm në emisionin 360gradw të Artur ZHEJI-t u shpreh ballkani po kalon një moment të vështirë…
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho është shprehur të enjten në darkë se kryeministri Edi Rama duhet…

Lajmet e fundit

Ndarja nga jeta e këngëtarit popullor, mesazhi i ish deputetes: Të qoftë i lehtë dheu artist i madh...

Aktualitet

Ndarja nga jeta e këngëtarit popullor, mesazhi i ish deputetes: Të qoftë i lehtë dheu artist i madh...

Pas lajmit pëer ndarjen nga jeta të kengëtarit të muzikës popullore dibrane Qerim Sula, ish deputetja demokrate e këtij qarku Dhurata Çupi, ka hedhur një shenim në faqen e saj...

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

Globi

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

GREQI Një tërmet me madhësi 4.2 i shkallës Righter ka tronditur lokalitetin e Kassos në Greqi. Instituti Gjeodinamik i Athinës ka lajmëruar se tërmeti tronditi Kassos këtë të shtunë në orën 17:58...

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!