×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Drejtori i Zgjerimit në Komisionit Evropian, Christian Danielsson, e vlerësoi opozitën shqiptare për rolin që ka luajtur për hapjen e…
Një ngjarje e rëndë ka goditur mesditën e sotme shkollën e mesme ‘Jani Minga’ në Vlorë. Një nxënëse ka humbur…
PD publikoi sot dosjen e plotë të dënimit të vëllait të ministrit të Brendshë, Fatmir Xhafajt, për trafik droge. Sipas…
Shefi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me mashtrimin e Bashkisë së Tiranës…
Katastrofa që Saimir Tahiri dhe Edi Rama bënë në Policinë e Shtetit duke se do të marrë fund. Presioni ndërkombëtar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon sot një vizitë në Bashkinë e Çorovodës, ku është pritur nga kryetari i…
Nga Bardh Spahia Urgjenca Mjekësore e Tiranës drejt rrënimit të plotë: 120 punonjës punojnë në 7 autoambulanca të shkatërruara, ndërkohë…
Si për hironi të fatit pikërisht sot në "Ditën e Europës", një shembull i pashoq regresi dhe kthimi mbrapa në…
Shefi i Departamentit për Politikën e Jashtme, dhe kreu i këshilltarëve të PD në Bashkinë e Tiranës, ish diplomat në…
Deputetja e Partise Demokratike Albana Vokshi vazhdon te denoncoj mosterheqjen e intitucioneve per marrjen e te dhenave personale qytetareve. Permes…
Deputetja e Partise Demokratike znj. Orjola Pampuri ka denoncuar dje se mazhoranca ka nisur dhe vazhdon të mos tërhiqet nga…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se kreu i Kishës Ortodokse ruse që vizitoi…

Lajmet e fundit

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

Politikë

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

  Kreu i KZAZ nr.29 Ramiz Billa, i ftuar në “Radari Informativ”, foli për procesin zgjedhor dhe qendrat e votimit. Ai bëri me dije se në terren janë bërë verifikime për qendrat...

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

Politikë

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

  Drejtuesja e LSI në qarkun e Durrësit, Elona Guri, vijon takimet elektorale në qytetin bregdetar. Takimin e radhës, Guri e ka zhvilluar me disa të rinj të këtij qyteti. Guri shfaqet...