×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Presidenti I Kosovës Hashim Thacci, ndodhet në Tiranë për të folur me kryeministrin Edi Rama  rreth zhvillimeve të fundit në…
 Kryedemokrati Lulzim Basha I qendron vendimit të opozitës për mosbindje civile. Në një deklaratë të papritur opër mediat,  Basha u…
Qytetarët kuksianë sapo ishin larguar nga pika e shkatërruar e konçensionarit ditën e shtunë, kur Fatmir Xhafaj doli në një…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ka quajtur “Fake News” deklaratat e maxhorancës të thëna sot edhe nga Ministri Damian Gjiknuri se…
Partia Demokratike ka publikuar një video krahasimore të taksës së Rrugës së Kombit me taksat e rrugëve në vendet e…
Pavarësisht protestave të nisur në Tiranë dhe vendimit të opozitës për një mosbindje civile deputetët e LSI kanë marrë pjesë…
“Rama duhet të mbrojë interesat e qytetarëve dhe jo të koncensionarit. Ata janë sot në mbrojtje të interesave të tyre,…
Ky Kryeministër sa herë që krijon ndonjë skemë për grabitjen masive të shqiptarëve ka të njëjtin justifikim, tashmë edhe bajat.…
Ministri i Infrasturkturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri, në një bashkëbisedim me mediat, shprehu keqardhjen për dhunën e ushtruar në Rrugën…
Deputetja e PS-së, Klotilda Ferhati, ka pranuar në emisionin “Opinion” se, taksa e vendosur nga qeveria në Rrugën e Kombit…
Dritan Demiraj, ish-ministri i Brendshëm, ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.…
Kryeministri Rama ka vendosur të thyejë “marrveshjen” e heshtur me LSI-në për të mbajtur në punë njerëz të partisë së…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...