Ish-kryeministri Berisha ka dënuar heshtjen e Edi Ramës në cilësinë e kreut të OSBE-së, lidhjet me zgjedhjet e manipuluara…
  Teksa po raportonte përpara spitalit “Shefqet Ndroqi”, gazetari Erjon Skëndaj, ka bërë një deklaratë të fortë, ku ka heshur…
  Rreth 3600 emra të propozuar nga anëtarësia e PD-së si kandidatë për deputetë dhe kryebashkiakë, do kalojnë përmes filtrit…
  Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, e ka cilësuar shqetësuese sekuestrimin e televizoneve RTV Ora dhe Ora News. ‘Këto ditë kam…
  Ambasada italiane në Tiranë ka falenderuar Presidentin Ilir Meta për pritjen që i rezervoi mjekëve italinë të ardhur në…
  Presidenti Ilir Meta, ka dekretuar ligjin “Për Regjistrin e Pronarëve Përfitues”, për identifikimin dhe regjistrimin e pronarit përfitues të…
  ”Maska e politikës ra përfundimisht. Qëllimi nuk është verifikimi i pasurisë, por ndryshimi i vijës editoriale të medias sonë”:…
  Pandemia, Presidenti Meta takon ekipin e mjekëve dhe infermierëve italianë që do të trajnojnë stafin mjekësor shqiptarPresidenti Ilir Meta…
Nga Sali Berisha Gjendje alarmante e covid 19 ne ShqiperiEdvin Hajduti bronzohet ne Dhermi! Miq, nderkohe qe vdekjet dhe infeksioni…
  Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri përmes një postimi në Facebook krahason reagimin për të ndihmuar biznesin në vendet e…
Nga Sali Berisha Vidhen fondet e bonuseve te qerave.Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb Z.Berisha.jam banor i durresit i demtuar…

Lajmet e fundit

PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI!

Politikë

PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI!

Aleksander Biberaj   PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI! GJITHASHTU PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET TE KRIJOJE NJE KOMISION...

“Vrasësi më i madh mes nesh është…”, shkrimtarja Flutura Açka nxjerr fotot: Kush mban përgjegjësi për të sëmurët e asaj dite?

Kulturë

“Vrasësi më i madh mes nesh është…”, shkrimtarja Flutura Açka nxjerr fotot: Kush mban përgjegjësi për të sëmurët e asaj dite?

  Shkrimtarja Flutura Açka, thotë se është ndjerë e shqetësuar nga sjellja e qytetarëve, e institucioneve shtetërore, në këtë periudhë ku koronavirusi po kërcënon jetët tona dhe po rrezikon mbingarkesën e...

Harry dhe Meghan nuk gjejnë qetësi, largohen nga Los Angeles, blejnë shtëpi në Santa Barbara

Lifestyle

Harry dhe Meghan nuk gjejnë qetësi, largohen nga Los Angeles, blejnë shtëpi në Santa Barbara

  Në kërkim të normalitetit. Është kjo baza e transferimeve të vazhdueshme për Harry dhe Meghan. Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtare dhe Mbretërine Bashkuar...