Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri përmes një postimi në Facebook krahason reagimin për të ndihmuar biznesin në vendet e…
Nga Sali Berisha Vidhen fondet e bonuseve te qerave.Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb Z.Berisha.jam banor i durresit i demtuar…
  Ish-kryeministri Sali Berisha dha alarmin se dikush po tenton të falimentojë RTV Ora dhe Ora News. Në rrjetin social…
  Partia Demokratike deklaron se një nga dështimet më të mëdha të qeverisë së Edi Ramës është reforma territoriale, e…
  Sikur të mos mjaftonte kriza e pandemisë, që u mbylli qepenat bizneseve për javë të tëra, një krizë e…
  Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu i bën thirrje qeverisë që të kërkojë mbështetje nga miqtë dhe partnerët ndërkombëtarë për…
  Greqia dhe Shqipëria firmosën në prill 2009 marrëveshjen për kufirin detar, ajo u rrëzua nga Gjykata Kushtetuese një vit…
  Në dt. 30.07.2020, mediat Italiane informuan se “falë aftësisë së pilotëve, u shmang tragjedia”, një helikopter i Forcave Ajrore…
  Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook shprehet se Shqipëria po bën hapa prapa sa i…
  Ish-kryeministri Sali Berisha teksa publikon në rrjetet sociale një denoncim të mbërritur në adresën e tij elektronike, deklaron se…
  Martin Henze, kryetari i Komisionit të Infrastrukturës në Këshillin Ekonomik të CDU-së në Gjermani, ka reaguar ndaj deklaratave të…

Lajmet e fundit

PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI!

Politikë

PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI!

Aleksander Biberaj   PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET URGJENTISHT TE MBLEDHE KESHILLIN E SIGURISE KOMBETARE PER SITUATEN E COVID PASI SITUTA ESHTE JASHTE KONTROLLI! GJITHASHTU PRESIDENTI I REPUBLIKES DUHET TE KRIJOJE NJE KOMISION...

“Vrasësi më i madh mes nesh është…”, shkrimtarja Flutura Açka nxjerr fotot: Kush mban përgjegjësi për të sëmurët e asaj dite?

Kulturë

“Vrasësi më i madh mes nesh është…”, shkrimtarja Flutura Açka nxjerr fotot: Kush mban përgjegjësi për të sëmurët e asaj dite?

  Shkrimtarja Flutura Açka, thotë se është ndjerë e shqetësuar nga sjellja e qytetarëve, e institucioneve shtetërore, në këtë periudhë ku koronavirusi po kërcënon jetët tona dhe po rrezikon mbingarkesën e...

Harry dhe Meghan nuk gjejnë qetësi, largohen nga Los Angeles, blejnë shtëpi në Santa Barbara

Lifestyle

Harry dhe Meghan nuk gjejnë qetësi, largohen nga Los Angeles, blejnë shtëpi në Santa Barbara

  Në kërkim të normalitetit. Është kjo baza e transferimeve të vazhdueshme për Harry dhe Meghan. Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtare dhe Mbretërine Bashkuar...