Nga Sali Berisha Mos e humbisni!Ish kryeministri shpres humbur Rama ben papagallin e kryeministrit Basha. sb https://www.facebook.com/121577844669798/posts/1711780135649553/
  Nga Erion Dasho Rritja prej 40% e pagave të mjekëve përkthehet në terma financiarë në afërsisht 10 milionë dollarë,…
  Mjekët dhe infermierët kanë mbajtur sot një protestë të heshtur një orëshe tek Urgjenca e QSUT-së. Ashtu siç kanë…
  PD nis votimin e kandidatëve për deputetë nga anëtarësia. Procesi qe nis nesër nga Qarku i Kukësit, ndodh për…
  Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka zhvilluar një takim me banorët në njësinë 5 në kryeqytet. Referuar këtij takimi,…
  Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që në tërmetin e 21 shtatorit, janë lënë në…
Presidenti Ilir Meta ka ngritur sot shqetësimin me ndërtimin e disa HEC-eve në vendin tonë, që sipas tij ushtrojnë aktivitete…
  Në një lidhje Skype për emisionin “Alert” në News24 nga Granit Sokolaj, Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka…
  Të dhënat më të fundit të Agjencisë Europiane të Statistikave “Eurostat” flasin se kërkesat për azil për tremujorin e…
  Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se ndihet e lumtur për brezin…
  Disa banorë nga fshati Mustafa Kocaj i Baldushkut, kanë dorëzuar një kallëzim penal në lidhje me shembjen e banesave…

Lajmet e fundit

Priten stuhi në gjithë vendin.Paralajmërohen për përmbytje 5 prefektura

Aktualitet

Priten stuhi në gjithë vendin.Paralajmërohen për përmbytje 5 prefektura

  Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile (AKMC) u ka dërguar një shkresë prefekturave Shkodër, Lezhë, Fier, Vlorë dhe Gjirokastër për t’i paralajmëruar se në veriperëndim dhe jug të vendit priten stuhi...

Big Basta këngë për kryeministrin: Rama IK

Politikë

Big Basta këngë për kryeministrin: Rama IK

  Këngëtari Big Basta ka bërë një këngë kundër Edi Ramës. Bashkëshorti i Vesa Lumës, që aktualisht jetojnë në Zelandën e Re, ka sjellë një këngë kundër Edi Ramës. Aty ai...

I shpëtoi helmimit, Navalny përballet me një tjetër sfidë, i bllokohen pasuritë në Rusi

Globi

I shpëtoi helmimit, Navalny përballet me një tjetër sfidë, i bllokohen pasuritë në Rusi

  Lideri opozitar rus, Alexei Navalny pasi ka dalë nga spitali në Berlin është njohur me bllokimin e pasurive në Rusi. Politikani bëri bujë pasi u helmua në Siberi me agjent nervor...