Moderatori i njohur Turjan Hyska ka konfirmuar nëpërmjet një satusi në facebook se nuk do te jetë më pjesë e…
Fituesja e Eurovision në 2014-ën, Conchita Wurst ka ndryshuar totalisht pamjen e saj. Ajo është shndërruar në bionde, ku përveç…
Bright Side ka zgjedhur një sërë filmash ku aktorët kanë pasur role si çift, por kanë qenë shumë të sinqertë,…
Këngëtari nga Shqipëria, Gena ka vendosur të ndërrojë stilin e flokëve. Edhe pse gjithnjë jemi mësuar të shohim me flokët…
Prezantuesja shqiptare Kiara Tito së fundmi është bërë pjesë e një sfilate ku janë prezantuar veshje nusërie. Ajo shfaqet me…
Gili dhe Ilir Berani janë prindër të dy djemve, Robertit e Redonit, që janë rritur mes artistësh, por që vetë…
Sot është Dita e Fëmijëve. Për festën e më të vegjëlve ka menduar edhe reperi i suksesshëm kosovar Ledri Vula.…
Këngëtarja nga Kukësi Baby G, dje u bë kryefjala e mediave rozë. Rrahja brutale nga mikja e saj Bleta Gashi…
Është ndër personazhet më të komentuara nga publiku shqiptar. Linda Morina, e cila ka disa vite që ka tërhequr vëmendjen…
Rreth 4 muaj më parë Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë pasi erdhi në jetë vajza e…
Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet vëllai i saj Itan dhe…
Motra e modeles Afërdita Dreshaj, Jehona Dreshaj është shfaqur më provokuese se kurrë në foton e fundit të publikuar në…

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!