Çfarë viti ka qenë ky për Dua Lipën? Kështu e ka nisur artikullin për këngëtaren me origjinën shqiptare BBC. Dy…
Vetëm një muaj nga lënia në gjendje të lirë e Valentin Selaj, të dashurit të Viola Spiros, gazetarja sportive u…
Juristja e kthyer tashmë në modele falë “Instagrami”-it ka arritur tashmë të krijojë një llogari me 2 milionë ndjekës. Është…
Çiljeta Xhilaga është zgjuar shumë e frymëzuar mëngjesin e kësaj të premteje. Këngëtarja shqiptare ka përdorur Instagramin për të publikuar…
Është ndër këngëtaret e cila më shumë komentohet për figurën të cilën ëndërrojnë shumë femra. Projekti i fundit i titulluar…
Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çift shumë i dashur për publikun.  Në familjen e Robertit kohë më parë është…
Reperja Nicki Minaj ka konfirmuar spekulimet se ajo ka filluar një romancë me Eminem.  Nëpërmjet një postimi në Twitter ku…
Pas historisë së dashurisë  me Selena Gomez The Weeknd emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye i është…
Johnny Depp, i cili për vite me radhë kishte pamje të mrekullueshme dhe me stilin e rastësishëm, bënte për vete…
Një javë para dasmës së madhe mbretërore, Princi Harry bëri një telefonatë shumë të ndjerë me ish të dashurën e tij, Chelsy Davy,…
Fituesja i Eurovisionit të këtij viti, Netta u komentua shumë pas fitores për shkak të këngës së saj që nuk…
Skandalet seksuale në Hollywood, janë tema që çdo ditë e më shumë po shtohen. Këtë herë bëhet fjalë për aktorin…

Lajmet e fundit

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Aktualitet

LËKUNDJE TËRMETI NË QYTETIN E KORÇËS, JA SA ISHTE MAGNITUDA

Mëngjesin e sotëm janë regjistruar lëkundje tërmeti në qytetin e Korçës. Lëkundja u regjistrua rreth orës 08:30 me magnitudë 3,5 të shkallës Rihter, sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve. Epiqendra e lëkundjes së...

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Aktualitet

Skuqja dhe irritimi i lëkurës, simptomë që tregon se mund të jeni prekur nga COVID-19

Skuqja dhe irritimi i lëkurës është shtuar në listën e simptomave të pacientëve të prekur me COVID-19, kanë bërë të ditur zyrtarë shëndetësorë në Britaninë e Madhe, ku 1 në...

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Aktualitet

EMRAT/ Posedonin ‘1 mln paund’ drogë pranë stacionit të policisë, dënohen 2 shqiptarët e arrestuar

Para gjykatës, dy burra shqiptarë kanë pranuar se kanë kultivuar kanabis, pasi një fabrikë “një milion paund” u gjet në pjesën qendrore të Whitehaven – afër stacionit të policisë së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!