Belen Rodriguez është tradhtuar nga moti teksa ishte në aeroport. Teksa Belen ishte duke ecur, era i ngriti fundin duke…
Ylli i Liverpoolit, Roberto Firmino është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurën në një jaht.Ai dhe e dashura…
Whitney Houston është abuzuar seksualisht kur ishte fëmijë nga kushërira e saj. Lajmi shokues është zbuluar nga familja e saj…
Një gjykatë në Stamboll ka dhënë verdiktin për 34 të akuzuar për trafik droge, mes të cilëve shumë aktorë dhe…
Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, u përfol shumë së fundmi për disa foto e video intime që publikoi nga…
Zeshkanja seksi jo rrallë herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duke më të vërtetë bombastike. Më poshtë keni…
Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm. Zeshkanja seksi jo…
Në Londër  ka nisur numërimi mbrapsht. Dasma e princit Harry dhe  Meghan Markle është shumë afër, ndërsa përgatitjet duket se…
Balerina e njohur dhe e shumëpërfolur ka befasuar me një nga publikimet e saj më të fundit. Klaudia Pepa duket se…
Ne nuk mund të shkojmë mirë me të gjithë, secili prej nesh sigurisht ka një person që thjesht nuk e…
Jemi në sezonin kur të gjitha shkollat festojnë mbarimin e shkollës së mesme, dhe çdo vit organizohen mbrëmjet e maturave.…
Fytyrat e tyre mund ta keni parë kudo por që të ishte stampuar edhe në kostumet e banjove për femra…

Lajmet e fundit

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Aktualitet

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Një pasagjer “problematik” detyroi avionin Alitalia Boeing 777-200ER në fluturim nga Roma dhe New York të anashkalonte në aeroportin e Londrës Heathrow duke bërë një ulje emergjente. Avioni u ngrit...

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Kronikë

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Shkon në tre numri i të arrestuarve në operacionin “Trajektorja”, nga i cili Policia e Shtetit zbuloi dhe vuri në pranga më pas 27 vjeçarin Astrit Thaçi, me rekorde të...

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Planet

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Çdo shkurt, amerikanët përkujtojnë presidentët e tyre. Kjo festë nisi në 1885, në nder të 22 shkurtit, ditëlindjes së George Washington, presidentit të parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!